Tarihimiz

 

Ticaretin ruhu, doğruluk, emniyet, yaşanan devri idrak, müşteriye karşı fevkalâde nazik ve terbiyeli davranmaktır. Bu hususların birinde kusur eden, ticaretin ruhunu hırpalamış, dolayısıyla da kendi kazanç yollarını tıkamış olur.

 

Şirketimizin temelleri, 1985 yılında ait olduğu toplumun ihtiyaçları üzerine kuruldu. Kurucumuz Hacı İsmail Savaş 20. yüzyılın son çeyreğinde işletmemizin şuanda faaliyetlerini yürüttüğü merkez ofisinin bulunduğu yerde, sadece ekmeklik un satan bir işletme olarak Savaş Ticaret’i faaliyete geçirdi.

Bu küçük ve sempatik işyeri, zorlu ve sabırlı bir endüstriyel seyahatle 21.yüzyıla İnşaat Malzemeleri, Yapı Marketi, Zahire, Gıda, Gübre ve Fındık&Ceviz Alım-Satımı yapan bir şirket olarak girdi.

 

Biz Kimiz?

Tüketicilerinin, Müşterilerinin ve çalışanlarının her zaman memnun olduğu, yüzünün güldüğü ve güven duyduğu 

bölgesinin öncü şirketi…

 

Şirketimiz 30 yıl gibi çok kısa bir sürede müşterilerinin ihtiyaçlarına hızla cevap vererek, bulunduğu bölge halkının güvenini kazandı. Müşterilerinin her zaman güven duyduğu bir şirket haline geldikten sonra sadık müşterileri sayesinde hızlı bir büyüme gösterdi.

İşletmemiz 2013 yılında faaliyetlerinden sağladığı 10 Milyon Lira brüt cirosuyla Batı Karadeniz Bölgesinde güven duyulan ve saygı gören kuruluşlardan biri olmayı başardı.

Kazandığımız bu başarı;  başta değerli çalışanlarımız, disiplinli hizmet anlayışımız ve sadık müşterilerimiz sayesindedir.  Bundan dolayıdır ki başta müşterilerimize ve çalışanlarımıza çok teşekkür ediyor, saygılarımızı sunuyoruz.